прот. Миколай Лагодич
Україна
Skypefmykolajua
Facebook Facebook
ОдноклассникиОдноклассники

Слава Ісусу Христу!

Вітаю всіх на сайті!
З 17 квітня 2014 року всі оновлення на сайті 

http://fmykolaj.cv.ua


!!!



Протоієрей Миколай Лагодич народився 19 грудня 1975 року в м. Червонограді Львівської області.
Закінчив Київську Духовну Семінарію та Академію. Захистив кандидатську дисертацію на тему: „Церковна політика радянського уряду на Галичині у період 1945-65 рр”. Постановою Вченої ради КДА від 16 червня 2000 року надано науковий ступінь кандидата богословських наук.
10 липня 2000 р. Учбовим комітетом УПЦ КП призначений на посаду викладача теологічного відділення Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича.
23 липня 2003 р. наказом Голови Учбового комітету призначений на посаду методиста Богословського відділення Київської Духовної Академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного ім. Ю. Федьковича. На даній посаді працює й наданий час.
30 червня 2005 р. закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича і отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки „Філософія” та здобув кваліфікацію бакалавра філософії.
7 липня 2005 року Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом у Володимирському соборі м. Києва рукоположений у сан диякона, а 10 липня 2005 року Святійшим Патріархом у цьому ж храмі рукоположений у сан пресвітера.
Указом Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси–України № 100 від 14 вересня 2005 року призначений другим священиком Трьохсвятительського храму при Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
20 червня 2006 р. закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Релігієзнавство” та здобув кваліфікацію релігієзнавця, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін.

Від 17 березня 2011 року член Редакційного комітету у складі Видавничого відділу Київської Патріархії (ЖУРНАЛ № 1 ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ від 17 березня 2011 року під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА).
Один із співавторів нового типового плану для спеціальності „Православне Богослов’я” у Чернівецькому національному університеті та ряду спецкурсів для нього.
Одружений, виховує двох синів та доньку.
За період роботи у Чернівецькому університеті було підготовлено до друку в наукових та періодичних виданнях ряд статей церковно-історичної тематики та з проблем релігійної освіти в сучасній Україні

Нагороди:

31 січня 2004 року Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом нагороджений Благословенною Грамотою;
14 жовтня 2004 р. ректором Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича проф. М. Ткачем нагороджений грамотою за успіхи у науково-методичній роботі;
30 вересня 2005 р. Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом нагороджений медаллю святих Кирила і Мефодія;
12 лютого 2008 року за Божественною Літургією в університетському храмі Трьох Святителів м. Чернівці, з благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Високопреосвященнійшим Димитрієм архиєпископом Переяслав-Хмельницьким нагороджений правом носіння наперсного хреста;
2 жовтня 2008 року за Божественною Літургією в університетському храмі Трьох Святителів м. Чернівці, з благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Високопреосвященнійшим Димитрієм архиєпископом Переяслав-Хмельницьким нагороджений орденом святителя Миколая Чудотворця;
Рішенням Вченої Ради Київської православної богословської академії (протокол № 12 від 4 червня 2010 року) та благословенням Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси України Філарета (указ 59 від 23 червня 2010 року) присвоєно звання доцента.

10 квітня 2012 року Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет на малому вході під час Літургії Ранішосвячених Дарів у Свято-Володимирському кафедральному соборі за ревне служіння Церкві підніс до сану протоієрея;

14 жовтня 2013 року за Божественною Літургією в університетському храмі Трьох Святителів м. Чернівці, з благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Високопреосвященнійшим Епіфанієм митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Білоцерківським, Патріаршим намісником, головою Синодального управління у справах духовної освіти нагороджений правом носіння палиці.

bogoslov.cv.ua cerkva.te.ua Парафія св. пророка Іллі cerkva.if.ua

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: